Актавіс представництво в Україні 

Украина

Сферы деятельности

Медицина, фармацевтика, аптеки

Я хочу тут работать

Актавіс представництво в Україні 

 

Актавіс – велика міжнародна група фармацевтичних компаній, що була заснована в 1956 році у Ісландії, де і розташований сьогодні її головний офіс. Компанія має представництва в понад 35 країнах світу, її штат складає біля 11 000 співробітників. Група має давню історію. До 17 травня 2004 року компанії, що входять до Групи, мали різні назви – Фармако, Балканфарма, Фармамед, Дельта, Юнайтед Нордік Фарма, Омега Фарм, Фако – а сьогодні всі вони працюють під одним брендом, мають спільну назву Актавіс. У 2005 році до складу Групи ввійшли такі компанії як Емайд (США), Біовена (Польща), Лотус Лабораторіс (Індія), Фарма Аваланч (Чехія і Словаччина), Кері Фарма (Угорщина), Альфарма (Данія - США) і Офта (Данія). У 2006 році до Групи приєдналась румунська фармацевтична компанія Сіндан, що спеціалізується на розробці і виробництві онкологічних препаратів. Окрім того, Актавіс розширив свою присутність у Індії, придбавши виробничу компанію Грандікс, та в Росії, ставши власником контрольного пакету акцій фармацевтичної компанії "ЗіО Здоров´я". На початку 2007 року до складу групи ввійшла компанія Санмар (Індія).

Сьогодні Актавіс – це:

• Сучасні виробничі потужності і лабораторії для розробки нових ліків компанії розташовані на трьох континентах – у Європі, США і Азії (США, Великобританія, Ісландія, Норвегія, Данія, Туреччина, Мальта, Індонезія, Індія, Китай, Росія, Сербія, Болгарія, Румунія).
• Компанія виробляє різні форми лікарських засобів: таблетки, капсули, драже, порошки, супозиторії, мазі, креми, гелі, аерозолі, суспензії, сиропи, розчини, ін’єкційні форми у флаконах і ампулах.
• Компанія володіє одним з найбільших портфоліо серед генеричних компаній: понад 650 продуктів на світовому ринку і біля 350 продуктів на стадії розробки і реєстрації. Це дозволяє Актавіс своєчасно забезпечувати своїх клієнтів різними лікарськими засобами високої якості.
• Виробництво сертифіковане за міжнародними стандартами GMP і FDA.

Представництво Актавіс в Україні було відкрите восени 1999 року, а в 2001 компанія вже ввійшла до двадцятки лідерів фармацевтичного ринку країни. На сьгоднішній день у представництві Актавіс працює понад 100 чоловік, з яких більша половина - медичні представники. У портфелі продуктів представництва налічується близько 40 лікарських засобів різних форм випуску як рецептурного, так і безрецептурного порядку відпуску. В тому числі неврологічні, кардіологічні, гастроентерологічні засоби, антибіотики, анальгетики, а також ветеринарні препарати та інші лікарські засоби. Представництво підтримує тісний зв'язок з лікарями і фармацевтами.