Буддеталь 

Киев

Сферы деятельности

Розничная торговля

Я хочу тут работать
×

Буддеталь 

ОВ «СП Буддеталь» засноване у 1992 році, як виробничо-постачально-будівельне підприємство. За час свого існування доведено, що досвід, знання, кваліфікація та майстерність вітчизняних фахівців нічим не поступаються закордонним. «СП Буддеталь» є першим в Україні підприємством, що освоїло та впровадило у виробництво металоконструкції для гіпсокартонних систем. Ця продукція пройшла випробування у лабораторіях України та Австрії.

Про успішність випробувань свідчать Сертифікати відповідності № 011948, №011949 серія №3а, видані Державним Комітетом України по сертифікації та стандартизації, Протокол випробувань Сертифікаційної Палати Австрії 691, 311- 419.5: 691, 714- 42 на відповідність міжнародним вимогам DIN №18182. Продукція отримала рекомендації до використання за кордоном, що дозволило її експортувати.

Продукція виробництва ТОВ «СП Буддеталь» отримала знак «Найвищої Якості» від Державної адміністрації м.Києва та Торгово-Промислової Палати м.Києва по Програмі «Київська якість» та отримала сертифікат відповідності CERTEX, нагороджена дипломом «Кращий вітчизняний товар року».

Конструкторське бюро ТОВ «СП Буддеталь» постійно працює над модернізацією обладнання на виробничій ділянці, що дає можливість розширювати асортимент продукції власного виробництва. Проводиться робота по впровадженню нового сучасного високотехнологічного закордонного обладнання, що дає змогу тримати високо Знак Якості виробляємої продукції.